Vårt Stockholmskontor ligger på Östgötagatan 12 på Södermalm i Stockholm. Närmaste t-bana är Medborgarplatsen men inte heller Slussen är långt bort.

Telefon: 08-410 363 00

Mail: info@iterio.se

 

Nedan hittar du kontaktuppgifter till oss på Stockholmskontoret. Använd filtret för att sortera fram den du söker.

Digital projekthantering
Projektstöd
Trafik
ITS
Kommunikation
Geoteknik
Fältgeo
Miljö
Ledning & Admin
Vattenbyggnad
Alla
Jonas Jonsson
Stockholm
|
VD
jonas.jonsson@iterio.se | 070 979 92 01
Gunilla Brogren
Stockholm
|
Regionchef
gunilla.brogren@iterio.se | 070 979 92 10
Paulina Borg
Stockholm
|
Ekonomichef
paulina.borg@iterio.se | 070 979 92 54
Anna Humphries
Stockholm
|
Ekonomiassistent
anna.humphries@iterio.se | 070 979 92 87
default 1
Sanna Bloom
Stockholm
|
Chef Digital projekthantering
sanna.bloom@iterio.se | 070 979 92 03
Kenneth J Carlberg
Stockholm
|
Chef Trafik
kenneth.j.carlberg@iterio.se | 070 979 92 07
Johan Petersson
Stockholm
|
Chef ITS
johan.petersson@iterio.se | 070 979 92 57
Magnus Ruuth
Stockholm
|
Chef Projektstöd
magnus.ruuth@iterio.se | 070 979 92 59
Joachim Sävenlid
Stockholm
|
Marknads- och utvecklingschef Projektstöd
joachim.savenlid@iterio.se | 070 979 92 02
Pernilla Troberg
Stockholm
|
Chef Miljö
pernilla.troberg@iterio.se | 070 979 92 50
Johan Wagenius
Stockholm
|
Chef Geoteknik
johan.wagenius@iterio.se | 070 979 92 19
Katarina Bryngelsson
Stockholm
|
Bitr Chef Geoteknik
katarina.bryngelsson@iterio.se | 070 979 92 75
Sanna Almheden
Stockholm
|
Miljö
sanna.almheden@iterio.se | 070 979 92 60
Mikael Anneling
Stockholm
|
Digital projekthantering
mikael.anneling@iterio.se | 070 979 92 73
Erik Arnér
Stockholm
|
Geoteknik
erik.arner@iterio.se | 070 979 92 61
Siavash Aryannejad
Stockholm
|
Geoteknik
siavash.aryannejad@iterio.se | 070 979 92 76
Klara Beckeman
Stockholm
|
Miljö
klara.beckeman@iterio.se | 070 979 92 92
default 1
Maria Bergslind
Stockholm
|
Miljö
maria.bergslind@iterio.se | 070 979 92 09
Anna-Ida Bergström
Stockholm
|
Geoteknik
anna-ida.bergstrom@iterio.se | 070 979 92 52
Jennie Berglöf
Stockholm
|
Projektstöd
jennie.berglof@iterio.se | 072 593 36 04
Sofia Bjärkmar
Stockholm
|
Trafik
sofia.bjarkmar@iterio.se | 072 593 36 05
Per Erik Björkman
Stockholm
|
Digital projekthantering
pererik.bjorkman@iterio.se | 070 979 92 05
Hanna Borg
Stockholm
|
Trafik
hanna.borg@iterio.se | 070 979 92 88
Pär Båge
Stockholm
|
Trafik
par.bage@iterio.se | 070 979 92 62
Julia Cavell
Stockholm
|
Geoteknik
julia.cavell@iterio.se | 070 979 92 74
Miroslava Christova
Stockholm
|
Projektstöd
miroslava.christova@iterio.se | 070 979 92 78
Jimmy Collin
Stockholm
|
Geoteknik
jimmy.collin@iterio.se | 072 593 36 03
Joel Edmark
Stockholm
|
Digital projekthantering
joel.edmark@iterio.se | 070 979 92 13
Jaana Ekblom
Stockholm
|
Miljö
jaana.ekblom@iterio.se | 070 979 92 89
Linn Elmlund
Stockholm
|
Miljö
linn.elmlund@iterio.se | 070 979 92 98
Eva Emell
Stockholm
|
Miljö
eva.emell@iterio.se | 070 979 92 65
Maria Enarson
Stockholm
|
Projektstöd
maria.enarsson@iterio.se | 070 979 92 49
Tim Envall
Stockholm
|
Fältgeo
tim.envall@iterio.se | 070 979 92 45
Therese Eriksson
Stockholm
|
Miljö
therese.eriksson@iterio.se | 072 593 36 01
Tony Eriksson
Stockholm
|
Fältgeo
tony.eriksson@iterio.se | 070 979 92 44
Fredrik Falk
Stockholm
|
Miljö
fredrik.falk@iterio.se | 070 979 92 80
default 1
Jonas Forsman
Stockholm
|
Miljö
jonas.forsman@iterio.se | 070 979 92 72
Arvid Gentele
Stockholm
|
ITS
arvid.gentele@iterio.se | 070 979 92 18
Isabella Hajek
Stockholm
|
Geoteknik
isabella.hajek@iterio.se | 070 979 92 86
Jonathan Höglund
Stockholm
|
Trafik
jonathan.hoglund@iterio.se | 070 979 92 43
Thomas Ivarsson
Stockholm
|
Digital projekthantering
thomas.ivarsson@iterio.se | 070 979 92 17
Susanna Jannung Bolin
Stockholm
|
Geoteknik
susanna.jannung-bolin@iterio.se | 070 979 92 38
David Jansson
Stockholm
|
Geoteknik
david.jansson@iterio.se | 070 979 92 67
Mikael Johansson
Stockholm
|
Geoteknik
mikael.johansson@iterio.se | 070 979 92 82
Jenny Jonsson
Stockholm
|
Miljö
jenny.jonsson@iterio.se | 070 979 92 46
Aliki Kaziridou
Stockholm
|
Trafik
aliki.kaziridou@iterio.se | 070 979 92 95
Jon Lierud
Stockholm
|
Digital projekthantering
jon.lierud@iterio.se | 070 979 92 15
Daniel Lifvendahl
Stockholm
|
Fältgeo
daniel.lifvendahl@iterio.se | 072 593 36 02
Mattias Lindgren
Stockholm
|
Miljö
mattias.lindgren@iterio.se | 070 979 92 56
Kristoffer Lindroos
Stockholm
|
Trafik
kristoffer.lindroos@iterio.se | 070 979 92 66
Linda Lundberg
Stockholm
|
Trafik
linda.lundberg@iterio.se | 070 979 92 14
Sara Lundegård
Stockholm
|
Geoteknik
sara.lundegard@iterio.se | 070 979 92 58
Lina Lundström
Stockholm
|
Miljö
lina.lundstrom@iterio.se | 070 979 92 69
Sofie Malm
Stockholm
|
Trafik
sofie.malm@iterio.se | 070 979 92 63
Frida Martinsson
Åre
|
Vattenbyggnad
frida.martinsson@iterio.se | 070 979 92 70
Rafi Mousa
Stockholm
|
Projektstöd
rafi.mousa@iterio.se | 070 979 92 42
Hanna Nordahl
Stockholm
|
Projektstöd
hanna.nordahl@iterio.se | 070 979 92 96
Daniel Olausson
Stockholm
|
Digital projekthantering
daniel.olausson@iterio.se | 070 979 92 11
Jonathan Olsson
Stockholm
|
Geoteknik
jonathan.olsson@iterio.se | 070 979 92 99
Mikaela Oscarsson
Stockholm
|
Geoteknik
mikaela.oscarsson@iterio.se | 070 979 92 41
Per Persson
Stockholm
|
Geoteknik
per.persson@iterio.se | 070 979 92 06
Jevgenij Petoukhov
Stockholm
|
ITS
jevgenij.petoukhov@iterio.se | 070 979 92 77
Peter von Reedtz
Stockholm
|
Projektstöd
peter.von.reedtz@iterio.se | 070 979 92 90
Joel Salzer
Stockholm
|
Miljö
joel.salzer@iterio.se | 070 979 92 68
Sanna Samuelsson
Stockholm
|
Geoteknik
sanna.samuelsson@iterio.se | 070 979 92 91
Samuel Scott
Stockholm
|
Kommunikationskonsult
samuel.scott@iterio.se | 070 979 92 04
Caroline Stenholm
Stockholm
|
Digital projekthantering
caroline.stenholm@iterio.se | 070 979 92 71
Sofia Stolt
Stockholm
|
Trafik
sofia.stolt@iterio.se | 070 979 92 08
Maria Stormark
Stockholm
|
Miljö
maria.stormark@iterio.se | 070 979 92 47
Anders Ström
Stockholm
|
ITS
anders.strom@iterio.se | 070 979 92 39
Maria Sunnerheim
Åre
|
Vattenbyggnad
maria.sunnerheim@iterio.se | 070 979 92 79
Sinh Vi
Stockholm
|
Digital projekthantering
sinh.vi@iterio.se | 070 979 92 53
Johan Wedenlid
Stockholm
|
Projektstöd
johan.wedenlid@iterio.se | 070 979 92 16
Johanna Weibel
Stockholm
|
Projektstöd
johanna.weibel@iterio.se | 070 979 92 51
Lina Werneman
Stockholm
|
Miljö
lina.werneman@iterio.se | 070 979 92 64
Hanna Åkerberg
Stockholm
|
Projektstöd
hanna.akerberg@iterio.se | 070 979 92 97

Stockholm

Updated on 2019-01-03T14:27:48+01:00, by Iterio.