Vårt Göteborgskontor ligger på Drottninggatan 56, i centrala Göteborg. Åker du spårvagn eller buss finns Brunnsparken precis runt hörnet.

Telefon: 031-762 05 20

Mail: info@iterio.se

 

Nedan hittar du kontaktuppgifter till oss på Göteborgskontoret. Använd filtret för att sortera fram den du söker.

Digital projekthantering
Projektstöd
ITS
Ledning & Admin
Alla
Roger Wennberg, Iterio
Roger Wennberg
Göteborg & Malmö
|
Regionchef
roger.wennberg@iterio.se | 070 979 92 21
Aisa Afshar, Iterio
Aisa Afshar
Göteborg
|
Chef Digital projekthantering
aisa.afshar@iterio.se | 070 979 92 33
Hans Fransson, Iterio
default 1
Hans Fransson
Göteborg
|
Chef Projektstöd
hans.fransson@iterio.se | 070 979 92 36
Torbjörn Eriksson, Iterio
default 1
Torbjörn Eriksson
Göteborg
|
Marknads- och utvecklingschef Projektstöd
torbjorn.eriksson@iterio.se | 070 979 92 32
Zurya Al-Naami
Göteborg
|
Digital Projekthantering
zurya.al-naami@iterio.se | 072 593 36 21
Emma Irvall, Iterio
Emma Irvall
Göteborg
|
Digital projekthantering
emma.irvall@iterio.se | 070 979 92 23
Nina Jörnryd, Iterio
Nina Jörnryd
Göteborg
|
Digital projekthantering
nina.jornryd@iterio.se | 070 979 92 31
default 1
Christoffer Kindlund
Göteborg
|
Projektstöd
christoffer.kindlund@iterio.se | 070 979 92 37
Eugenia Kristiansson, Iterio
Eugenia Kristiansson
Göteborg
|
Digital projekthantering
eugenia.kristiansson@iterio.se | 070 979 92 22
Tobias Kronholm, Iterio
Tobias Kronholm
Göteborg
|
Digital projekthantering
tobias.kronholm@iterio.se | 070 979 92 24
Sara Lindskog, Iterio
Sara Lindskog
Göteborg
|
Projektstöd
sara.lindskog@iterio.se | 070 979 92 26
Malin Mannikoff, Iterio
Malin Mannikoff
Göteborg
|
Projektstöd
malin.mannikoff@iterio.se | 070 979 92 30
Emma Månsson, Iterio
Emma Månsson
Göteborg
|
Digital projekthantering
emma.mansson@iterio.se | 070 979 92 48
Per Anders Nilsson, Iterio
default 1
Per-Anders Nilsson
Göteborg
|
Projektstöd
per-anders.nilsson@iterio.se | 070 979 92 35
Rosa Nordström, Iterio
Rosa Nordström
Göteborg
|
Digital projekthantering
rosa.nordstrom@iterio.se | 070 979 92 27
Kristina Sarapik, Iterio
default 1
Kristina Sarapik
Göteborg
|
Projektstöd
kristina.sarapik@iterio.se | 072 593 36 20
Jonas Olsson, Iterio
default 1
Jonas Olsson
Göteborg
|
Projektstöd
jonas.olsson@iterio.se | 070 979 92 94
Arne Thylén, Iterio
Arne Thylén
Göteborg
|
Digital projekthantering
arne.thylen@iterio.se | 070 979 92 25
Niklas Vilnersson, Iterio
Niklas Vilnersson
Göteborg
|
Digital projekthantering
niklas.vilnersson@iterio.se | 070 979 92 12
Peter Wessel, Iterio
Peter Wessel
Göteborg
|
ITS
peter.wessel@iterio.se | 070 979 92 28

Göteborg

Updated on 2019-01-03T14:31:43+02:00, by Iterio.