Vi finns i Stockholm, Göteborg och Malmö.

Telefon: 08-410 363 00
Mail: info@iterio.se

Letar du efter vår fakturaadress? Klicka här

Nedan hittar du kontaktuppgifter till alla oss som jobbar på Iterio. Använd filtret för att sortera fram den du söker.

Digital projekthantering
Projektstöd
Trafik
ITS
Kommunikation
Geoteknik
Fältgeo
Miljö
Ledning & Admin
Vattenbyggnad
Alla
Jonas Jonsson
Stockholm
|
VD
jonas.jonsson@iterio.se | 070 979 92 01
Gunilla Brogren
Stockholm
|
Regionchef
gunilla.brogren@iterio.se | 070 979 92 10
Roger Wennberg, Iterio
Roger Wennberg
Göteborg & Malmö
|
Regionchef
roger.wennberg@iterio.se | 070 979 92 21
Paulina Borg
Stockholm
|
Ekonomichef
paulina.borg@iterio.se | 070 979 92 54
Aisa Afshar, Iterio
Aisa Afshar
Göteborg
|
Chef Digital projekthantering
aisa.afshar@iterio.se | 070 979 92 33
Per Erik Björkman
Stockholm
|
Tf Chef Digital Projekthantering
pererik.bjorkman@iterio.se | 070 979 92 05
default 1
Sanna Bloom
Stockholm
|
Chef Digital projekthantering (fl)
sanna.bloom@iterio.se | 070 979 92 03
Kenneth J Carlberg
Stockholm
|
Chef Trafik
kenneth.j.carlberg@iterio.se | 070 979 92 07
Torbjörn Eriksson, Iterio
default 1
Torbjörn Eriksson
Göteborg
|
Marknads- och utvecklingschef Projektstöd
torbjorn.eriksson@iterio.se | 070 979 92 32
Hans Fransson, Iterio
default 1
Hans Fransson
Göteborg
|
Chef Projektstöd
hans.fransson@iterio.se | 070 979 92 36
Sara Henriksson
Malmö
|
Marknads- och utvecklingschef DP
sara.henriksson@iterio.se | 070 979 92 84
Anna Humphries
Stockholm
|
Ekonomiassistent
anna.humphries@iterio.se | 070 979 92 87
Johan Petersson
Stockholm
|
Chef ITS
johan.petersson@iterio.se | 070 979 92 57
Magnus Ruuth
Stockholm
|
Chef Projektstöd
magnus.ruuth@iterio.se | 070 979 92 59
Joachim Sävenlid
Stockholm
|
Marknads- och utvecklingschef Projektstöd
joachim.savenlid@iterio.se | 070 979 92 02
Pernilla Troberg
Stockholm
|
Chef Miljö
pernilla.troberg@iterio.se | 070 979 92 50
Johan Wagenius
Stockholm
|
Chef Geoteknik
johan.wagenius@iterio.se | 070 979 92 19
Sanna Almheden
Stockholm
|
Miljö
sanna.almheden@iterio.se | 070 979 92 60
Zurya Al-Naami
Göteborg
|
Digital Projekthantering
zurya.al-naami@iterio.se | 072 593 36 21
Mikael Anneling
Stockholm
|
Digital projekthantering
mikael.anneling@iterio.se | 070 979 92 73
Erik Arnér
Stockholm
|
Geoteknik
erik.arner@iterio.se | 070 979 92 61
Siavash Aryannejad
Stockholm
|
Geoteknik
siavash.aryannejad@iterio.se | 070 979 92 76
Klara Beckeman
Stockholm
|
Miljö
klara.beckeman@iterio.se | 070 979 92 92
Anette Benkowski
Stockholm
|
Projektstöd
anette.benkowski@iterio.se | 070 979 92 93
Viktoria Berggren, Iterio
Viktoria Berggren
Malmö
|
Digital projekthantering
viktoria.berggren@iterio.se | 070 979 92 85
Maria Bergslind
Stockholm
|
Miljö
maria.bergslind@iterio.se | 070 979 92 09
Anna-Ida Bergström
Stockholm
|
Geoteknik
anna-ida.bergstrom@iterio.se | 070 979 92 52
Camilla Bertals Mattsson
Stockholm
|
Miljö
camilla.bertals.mattsson@iterio.se | 070 979 92 55
Hanna Borg
Stockholm
|
Trafik
hanna.borg@iterio.se | 070 979 92 88
Katarina Bryngelsson
Stockholm
|
Bitr Chef Geoteknik
katarina.bryngelsson@iterio.se | 070 979 92 75
Pär Båge
Stockholm
|
Trafik
par.bage@iterio.se | 070 979 92 62
Julia Cavell
Stockholm
|
Geoteknik
julia.cavell@iterio.se | 070 979 92 74
Miroslava Christova
Stockholm
|
Projektstöd
miroslava.christova@iterio.se | 070 979 92 78
Joel Edmark
Stockholm
|
Digital projekthantering
joel.edmark@iterio.se | 070 979 92 13
Jaana Ekblom
Stockholm
|
Miljö
jaana.ekblom@iterio.se | 070 979 92 89
Linn Elmlund
Stockholm
|
Miljö
linn.elmlund@iterio.se | 070 979 92 98
Eva Emell
Stockholm
|
Miljö
eva.emell@iterio.se | 070 979 92 65
Tim Envall
Stockholm
|
Geoteknik
tim.envall@iterio.se | 070 979 92 45
Tony Eriksson
Stockholm
|
Geoteknik
tony.eriksson@iterio.se | 070 979 92 44
Fredrik Falk
Stockholm
|
Miljö
fredrik.falk@iterio.se | 070 979 92 80
Jonas Forsman
Stockholm
|
Projektstöd
jonas.forsman@iterio.se | 070 979 92 72
Krister Huynh
Malmö
|
Digital projekthantering
krister.huynh@iterio.se | 070 979 92 83
Jonathan Höglund
Stockholm
|
Trafik
jonathan.hoglund@iterio.se | 070 979 92 43
Emma Irvall, Iterio
Emma Irvall
Göteborg
|
Digital projekthantering
emma.irvall@iterio.se | 070 979 92 23
Thomas Ivarsson
Stockholm
|
Digital projekthantering
thomas.ivarsson@iterio.se | 070 979 92 17
Susanna Jannung Bolin
Stockholm
|
Geoteknik
susanna.jannung-bolin@iterio.se | 070 979 92 38
David Jansson
Stockholm
|
Geoteknik
david.jansson@iterio.se | 070 979 92 67
Mikael Johansson
Stockholm
|
Geoteknik
mikael.johansson@iterio.se | 070 979 92 82
Jenny Jonsson
Stockholm
|
Miljö
jenny.jonsson@iterio.se | 070 979 92 46
Nina Jörnryd, Iterio
Nina Jörnryd
Göteborg
|
Digital projekthantering
nina.jornryd@iterio.se | 070 979 92 31
Aliki Kaziridou
Stockholm
|
Trafik
aliki.kaziridou@iterio.se | 070 979 92 95
default 1
Christoffer Kindlund
Göteborg
|
Projektstöd
christoffer.kindlund@iterio.se | 070 979 92 37
Eugenia Kristiansson, Iterio
Eugenia Kristiansson
Göteborg
|
Digital projekthantering
eugenia.kristiansson@iterio.se | 070 979 92 22
Tobias Kronholm, Iterio
Tobias Kronholm
Göteborg
|
Digital projekthantering
tobias.kronholm@iterio.se | 070 979 92 24
Jon Lierud
Stockholm
|
Digital projekthantering
jon.lierud@iterio.se | 070 979 92 15
Mikael Lindell
Malmö
|
Digital projekthantering
mikael.lindell@iterio.se | 070 979 92 81
Mattias Lindgren
Stockholm
|
Miljö
mattias.lindgren@iterio.se | 070 979 92 56
Kristoffer Lindroos
Stockholm
|
Trafik
kristoffer.lindroos@iterio.se | 070 979 92 66
Sara Lindskog, Iterio
Sara Lindskog
Göteborg
|
Projektstöd
sara.lindskog@iterio.se | 070 979 92 26
Linda Lundberg
Stockholm
|
Trafik
linda.lundberg@iterio.se | 070 979 92 14
Sara Lundegård
Stockholm
|
Geoteknik
sara.lundegard@iterio.se | 070 979 92 58
Lina Lundström
Stockholm
|
Miljö
lina.lundstrom@iterio.se | 070 979 92 69
Sofie Malm
Stockholm
|
Trafik
sofie.malm@iterio.se | 070 979 92 63
Malin Mannikoff, Iterio
Malin Mannikoff
Göteborg
|
Projektstöd
malin.mannikoff@iterio.se | 070 979 92 30
Frida Martinsson
Åre
|
Vattenbyggnad
frida.martinsson@iterio.se | 070 979 92 70
Rafi Mousa
Stockholm
|
Projektstöd
rafi.mousa@iterio.se | 070 979 92 42
Emma Månsson, Iterio
Emma Månsson
Göteborg
|
Digital projekthantering
emma.mansson@iterio.se | 070 979 92 48
Per Anders Nilsson, Iterio
default 1
Per-Anders Nilsson
Göteborg
|
Projektstöd
per-anders.nilsson@iterio.se | 070 979 92 35
Hanna Nordahl
Stockholm
|
Projektstöd
hanna.nordahl@iterio.se | 070 979 92 96
Rosa Nordström, Iterio
Rosa Nordström
Göteborg
|
Digital projekthantering
rosa.nordstrom@iterio.se | 070 979 92 27
Daniel Olausson
Stockholm
|
Digital projekthantering
daniel.olausson@iterio.se | 070 979 92 11
Jonas Olsson, Iterio
default 1
Jonas Olsson
Göteborg
|
Projektstöd
jonas.olsson@iterio.se | 070 979 92 94
Jonathan Olsson
Stockholm
|
Geoteknik
jonathan.olsson@iterio.se | 070 979 92 99
Mikaela Oscarsson
Stockholm
|
Geoteknik
mikaela.oscarsson@iterio.se | 070 979 92 41
Per Persson
Stockholm
|
Geoteknik
per.persson@iterio.se | 070 979 92 06
Jevgenij Petoukhov
Stockholm
|
ITS
jevgenij.petoukhov@iterio.se | 070 979 92 77
Peter von Reedtz
Stockholm
|
Projektstöd
peter.von.reedtz@iterio.se | 070 979 92 90
Joel Salzer
Stockholm
|
Miljö
joel.salzer@iterio.se | 070 979 92 68
Sanna Samuelsson
Stockholm
|
Geoteknik
sanna.samuelsson@iterio.se | 070 979 92 91
Kristina Sarapik, Iterio
default 1
Kristina Sarapik
Göteborg
|
Projektstöd
kristina.sarapik@iterio.se | 072 593 36 20
Samuel Scott
Stockholm
|
Kommunikatör
samuel.scott@iterio.se | 070 979 92 04
Caroline Stenholm
Stockholm
|
Digital projekthantering
caroline.stenholm@iterio.se | 070 979 92 71
Sofia Stolt
Stockholm
|
Trafik
sofia.stolt@iterio.se | 070 979 92 08
Maria Stormark
Stockholm
|
Miljö
maria.stormark@iterio.se | 070 979 92 47
Anders Ström
Stockholm
|
ITS
anders.strom@iterio.se | 070 979 92 39
Maria Sunnerheim
Åre
|
Vattenbyggnad
maria.sunnerheim@iterio.se | 070 979 92 79
Arne Thylén, Iterio
Arne Thylén
Göteborg
|
Digital projekthantering
arne.thylen@iterio.se | 070 979 92 25
Sinh Vi
Stockholm
|
Digital projekthantering
sinh.vi@iterio.se | 070 979 92 53
Niklas Vilnersson, Iterio
Niklas Vilnersson
Göteborg
|
Digital projekthantering
niklas.vilnersson@iterio.se | 070 979 92 12
Johan Wedenlid
Stockholm
|
Projektstöd
johan.wedenlid@iterio.se | 070 979 92 16
Johanna Weibel
Stockholm
|
Projektstöd
johanna.weibel@iterio.se | 070 979 92 51
Lina Werneman
Stockholm
|
Miljö
lina.werneman@iterio.se | 070 979 92 64
Peter Wessel, Iterio
Peter Wessel
Göteborg
|
ITS
peter.wessel@iterio.se | 070 979 92 28
Hanna Åkerberg
Stockholm
|
Projektstöd
hanna.akerberg@iterio.se | 070 979 92 97

Kontakt

Updated on 2019-01-03T16:40:01+02:00, by Iterio.