Vårt Stockholmskontor ligger på Östgötagatan 12 på Södermalm i Stockholm. Närmaste t-bana är Medborgarplatsen men inte heller Slussen är långt bort.

Telefon: 08-410 363 00

Mail: info@iterio.se

 

Nedan hittar du kontaktuppgifter till oss på Stockholmskontoret. Använd filtret för att sortera fram den du söker.

Datasamordning
Projektstöd
Trafik
Geoteknik
Miljö
Ledning & Admin
Alla
Jonas Jonsson
Stockholm
|
VD
jonas.jonsson@iterio.se | 070 979 92 01
default 1
Sanna Bloom
Stockholm
|
Chef Projektstöd
sanna.bloom@iterio.se | 070 979 92 03
Paulina Borg
Stockholm
|
Ekonomichef
paulina.borg@iterio.se | 070 979 92 54
Gunilla Brogren
Stockholm
|
Chef Trafik
gunilla.brogren@iterio.se | 070 979 92 10
Magnus Ruuth
Stockholm
|
Chef Projektstöd
magnus.ruuth@iterio.se | 070 979 92 59
Joachim Sävenlid
Stockholm
|
Marknads- och utvecklingschef Projektstöd
joachim.savenlid@iterio.se | 070 979 92 02
Pernilla Troberg
Stockholm
|
Chef Miljö
pernilla.troberg@iterio.se | 070 979 92 50
Johan Wagenius
Stockholm
|
Chef Geoteknik
johan.wagenius@iterio.se | 070 979 92 19
Sanna Almheden
Stockholm
|
Miljö
sanna.almheden@iterio.se | 070 979 92 60
Mikael Anneling
Stockholm
|
BIM/3D-samordning / VR/3D-visualisering
mikael.anneling@iterio.se | 070 979 92 73
Erik Arnér
Stockholm
|
Geoteknik
erik.arner@iterio.se | 070 979 92 61
Siavash Aryannejad
Stockholm
|
Geoteknik
siavash.aryannejad@iterio.se | 070 979 92 76
Klara Beckeman, Iterio
Klara Beckeman
Stockholm
|
Miljö
klara.beckeman@iterio.se | 070 979 92 92
Anette Benkowski
Anette Benkowski
Stockholm
|
Projektstöd
anette.benkowski@iterio.se | 070 979 92 93
Anna-Ida Bergström
Stockholm
|
Geoteknik
anna-ida.bergstrom@iterio.se | 070 979 92 52
Thomas Bergström
Stockholm
|
Datasamordning
thomas.bergstrom@iterio.se | 070 979 92 04
Camilla Bertals Mattsson
Stockholm
|
Miljö
camilla.bertals.mattsson@iterio.se | 070 979 92 55
Per Erik Björkman
Stockholm
|
Datasamordning
pererik.bjorkman@iterio.se | 070 979 92 05
Katarina Bryngelsson Farkas, Iterio
Katarina Bryngelsson Farkas
Stockholm
|
Geoteknik
katarina.bryngelsson-farkas@iterio.se | 070 979 92 75
Pär Båge
Stockholm
|
Trafik
par.bage@iterio.se | 070 979 92 62
Julia Cavell
Stockholm
|
Geoteknik
julia.cavell@iterio.se | 070 979 92 74
Stefan Christensson
Stockholm
|
Trafik
stefan.christensson@iterio.se | 070 979 92 18
Miroslava Christova, Iterio
Miroslava Christova
Stockholm
|
Projektstöd
miroslava.christova@iterio.se | 070 979 92 78
Joel Edmark
Stockholm
|
Datasamordning
joel.edmark@iterio.se | 070 979 92 13
default 1
Maria Ekberg
Stockholm
|
Miljö
maria.ekberg@iterio.se | 070 979 92 09
Linn Elmlund, Iterio
Linn Elmlund
Stockholm
|
Miljö
linn.elmlund@iterio.se | 070 979 92 98
Eva Emell
Stockholm
|
Miljö
eva.emell@iterio.se | 070 979 92 65
default 1
Jonas Forsman
Stockholm
|
Projektstöd
jonas.forsman@iterio.se | 070 979 92 72
default 1
Krister Huynh
Stockholm
|
Datasamordning
krister.huynh@iterio.se | 070 979 92 83
Thomas Ivarsson
Stockholm
|
Datasamordning
thomas.ivarsson@iterio.se | 070 979 92 17
David Jansson
Stockholm
|
Geoteknik
david.jansson@iterio.se | 070 979 92 67
Jon Lierud
Stockholm
|
Datasamordning
jon.lierud@iterio.se | 070 979 92 15
Ola Lindström, Iterio
Ola Lindström
Stockholm
|
Datasamordning
ola.lindstrom@iterio.se | 070 979 92 94
Linda Lundberg
Stockholm
|
Trafik
linda.lundberg@iterio.se | 070 979 92 14
Andrew Pryke, Iterio
Andrew Pryke
Stockholm
|
Trafik
andrew.pryke@iterio.se | 070 979 92 66
Sara Lundegård
Stockholm
|
Geoteknik
sara.lundegard@iterio.se | 070 979 92 58
Lina Lundström
Stockholm
|
Miljö
lina.lundstrom@iterio.se | 070 979 92 69
Sofie Malm
Stockholm
|
Trafik
sofie.malm@iterio.se | 070 979 92 63
Hanna Nordahl
Hanna Nordahl
Stockholm
|
Projektstöd
hanna.nordahl@iterio.se | 070 979 92 96
Daniel Olausson
Stockholm
|
Datasamordning
daniel.olausson@iterio.se | 070 979 92 11
Per Persson
Per Persson
Stockholm
|
Geoteknik
per.persson@iterio.se | 070 979 92 xx
Johan Petersson
Stockholm
|
Trafik
johan.petersson@iterio.se | 070 979 92 57
Jevgenij Petoukhov, Iterio
Jevgenij Petoukhov
Stockholm
|
Trafik
jevgenij.petoukhov@iterio.se | 070 979 92 77
Peter Reedtz, Iterio
Peter von Reedtz
Stockholm
|
Projektstöd
peter.von.reedtz@iterio.se | 070 979 92 90
Joel Salzer, Iterio
Joel Salzer
Stockholm
|
Miljö
joel.salzer@iterio.se | 070 979 92 68
Sanna Samuelsson
Sanna Samuelsson
Stockholm
|
Geoteknik
sanna.samuelsson@iterio.se | 070 979 92 91
Caroline Stenholm
Stockholm
|
Datasamordning
caroline.stenholm@iterio.se | 070 979 92 71
Sofia Stolt, Iterio
Sofia Stolt
Stockholm
|
Trafik
sofia.stolt@iterio.se | 070 979 92 08
Sara Trulsson
Sara Trulsson
Stockholm
|
Miljö
sara.trulsson@iterio.se | 070 979 92 95
Sinh Vi
Stockholm
|
Datasamordning
sinh.vi@iterio.se | 070 979 92 53
Johan Wedenlid
Stockholm
|
Projektstöd
johan.wedenlid@iterio.se | 070 979 92 16
Johanna Weibel
Stockholm
|
Projektstöd
johanna.weibel@iterio.se | 070 979 92 51
Lina Werneman
Stockholm
|
Miljö
lina.werneman@iterio.se | 070 979 92 64
Hanna Åkerberg, Iterio
Hanna Åkerberg
Stockholm
|
Projektstöd
hanna.akerberg@iterio.se | 070 979 92 97

Stockholm

Updated on 2016-09-16T11:07:21+00:00, by Iterio.