Vårt Göteborgskontor ligger på Drottninggatan 56, i centrala Göteborg. Åker du spårvagn eller buss finns Brunnsparken precis runt hörnet.

Telefon: 031-762 05 20

Mail: info@iterio.se

 

Nedan hittar du kontaktuppgifter till oss på Göteborgskontoret. Använd filtret för att sortera fram den du söker.

Datasamordning
Projektstöd
Trafik
Geoteknik
Miljö
Ledning & Admin
Alla
Peter Wessel, Iterio
Peter Wessel
Göteborg
|
Vice VD/Chef Projektstöd & Trafik
peter.wessel@iterio.se | 070 979 92 28
Roger Wennberg
Göteborg & Malmö
|
Chef Datasamordning
roger.wennberg@iterio.se | 070 979 92 21
Torbjörn Eriksson, Iterio
default 1
Torbjörn Eriksson
Göteborg
|
Marknads- och utvecklingschef Projektstöd
torbjorn.eriksson@iterio.se | 070 979 92 32
Aisa Afshar, Iterio
Aisa Afshar
Göteborg
|
Datasamordning
aisa.afshar@iterio.se | 070 979 92 33
Hans Fransson, Iterio
default 1
Hans Fransson
Göteborg
|
Projektstöd
hans.fransson@iterio.se | 070 979 92 36
Mikael Granbom, Iterio
default 1
Mikael Granbom
Göteborg
|
Projektstöd
mikael.granbom@iterio.se | 070 979 92 22
Marcus Hellblad, Iterio
default 1
Marcus Hellblad
Göteborg
|
Projektstöd
marcus.hellblad@iterio.se | 070 979 92 29
Emma Irvall, Iterio
Emma Irvall
Göteborg
|
Datasamordning
emma.irvall@iterio.se | 070 979 92 23
Nina Jörnryd
Göteborg
|
Datasamordning / Webbansvarig
nina.jornryd@iterio.se | 070 979 92 31
Christoffer Kindlund
default 1
Christoffer Kindlund
Göteborg
|
Projektstöd
christoffer.kindlund@iterio.se | 070 979 92 37
Eugenia Kristiansson, Iterio
Eugenia Kristiansson
Göteborg
|
Datasamordning
eugenia.kristiansson@iterio.se | 070 979 92 12
Tobias Kronholm
Göteborg
|
Datasamordning
tobias.kronholm@iterio.se | 070 979 92 24
Sara Lindskog
Göteborg
|
Projektstöd
sara.lindskog@iterio.se | 070 979 92 26
Malin Mannikoff
Göteborg
|
Projektstöd
malin.mannikoff@iterio.se | 070 979 92 30
Per Anders Nilsson, Iterio
default 1
Per-Anders Nilsson
Göteborg
|
Projektstöd
per-anders.nilsson@iterio.se | 070 979 92 35
Rosa Nordström, Iterio
Rosa Nordström
Göteborg
|
Datasamordning
rosa.nordstrom@iterio.se | 070 979 92 27
Johan Sjögren, Iterio
Johan Sjögren
Göteborg
|
Datasamordning
johan.sjogren@iterio.se | 070 979 92 20
Arne Thylén
Göteborg
|
Datasamordning
arne.thylen@iterio.se | 070 979 92 25
Marcus Östling
default 1
Marcus Östling
Göteborg
|
Projektstöd
marcus.ostling@iterio.se | 070 979 92 34

Göteborg

Updated on 2016-09-16T12:09:35+00:00, by Iterio.