Vi finns i Stockholm, Göteborg och Malmö.

Telefon: 08-410 363 00
Mail: info@iterio.se

Letar du efter vår fakturaadress? Klicka här

Nedan hittar du kontaktuppgifter till alla oss som jobbar på Iterio. Använd filtret för att sortera fram den du söker.

Datasamordning
Projektstöd
Trafik
Geoteknik
Miljö
Ledning & Admin
Alla
Jonas Jonsson
Stockholm
|
VD
jonas.jonsson@iterio.se | 070 979 92 01
Peter Wessel, Iterio
Peter Wessel
Göteborg
|
Vice VD/Chef Projektstöd & Trafik
peter.wessel@iterio.se | 070 979 92 28
default 1
Sanna Bloom
Stockholm
|
Chef Projektstöd
sanna.bloom@iterio.se | 070 979 92 03
Paulina Borg
Stockholm
|
Ekonomichef
paulina.borg@iterio.se | 070 979 92 54
Gunilla Brogren
Stockholm
|
Chef Trafik
gunilla.brogren@iterio.se | 070 979 92 10
Torbjörn Eriksson, Iterio
default 1
Torbjörn Eriksson
Göteborg
|
Marknads- och utvecklingschef Projektstöd
torbjorn.eriksson@iterio.se | 070 979 92 32
Sara Henriksson
Malmö
|
Marknads- och utvecklingschef Projektstöd
sara.henriksson@iterio.se | 070 979 92 84
Magnus Ruuth
Stockholm
|
Chef Projektstöd
magnus.ruuth@iterio.se | 070 979 92 59
Joachim Sävenlid
Stockholm
|
Marknads- och utvecklingschef Projektstöd
joachim.savenlid@iterio.se | 070 979 92 02
Pernilla Troberg
Stockholm
|
Chef Miljö
pernilla.troberg@iterio.se | 070 979 92 50
Johan Wagenius
Stockholm
|
Chef Geoteknik
johan.wagenius@iterio.se | 070 979 92 19
Roger Wennberg
Göteborg & Malmö
|
Chef Datasamordning
roger.wennberg@iterio.se | 070 979 92 21
Aisa Afshar, Iterio
Aisa Afshar
Göteborg
|
Datasamordning
aisa.afshar@iterio.se | 070 979 92 33
Sanna Almheden
Stockholm
|
Miljö
sanna.almheden@iterio.se | 070 979 92 60
Mikael Anneling
Stockholm
|
BIM/3D-samordning / VR/3D-visualisering
mikael.anneling@iterio.se | 070 979 92 73
Erik Arnér
Stockholm
|
Geoteknik
erik.arner@iterio.se | 070 979 92 61
Siavash Aryannejad
Stockholm
|
Geoteknik
siavash.aryannejad@iterio.se | 070 979 92 76
Klara Beckeman, Iterio
Klara Beckeman
Stockholm
|
Miljö
klara.beckeman@iterio.se | 070 979 92 92
Viktoria Berggren, Iterio
Viktoria Berggren
Malmö
|
Datasamordning
viktoria.berggren@iterio.se | 070 979 92 85
Anna-Ida Bergström
Stockholm
|
Geoteknik
anna-ida.bergstrom@iterio.se | 070 979 92 52
Thomas Bergström
Stockholm
|
Datasamordning
thomas.bergstrom@iterio.se | 070 979 92 04
Anette Benkowski
Stockholm
|
Projektstöd
anette.benkowski@iterio.se | 070 979 92 93
Camilla Bertals Mattsson
Stockholm
|
Miljö
camilla.bertals.mattsson@iterio.se | 070 979 92 55
Per Erik Björkman
Stockholm
|
Datasamordning
pererik.bjorkman@iterio.se | 070 979 92 05
Katarina Bryngelsson Farkas, Iterio
Katarina Bryngelsson Farkas
Stockholm
|
Geoteknik
katarina.bryngelsson-farkas@iterio.se | 070 979 92 75
Pär Båge
Stockholm
|
Trafik
par.bage@iterio.se | 070 979 92 62
Julia Cavell
Stockholm
|
Geoteknik
julia.cavell@iterio.se | 070 979 92 74
Stefan Christensson
Stockholm
|
Trafik
stefan.christensson@iterio.se | 070 979 92 18
Miroslava Christova, Iterio
Miroslava Christova
Stockholm
|
Projektstöd
miroslava.christova@iterio.se | 070 979 92 78
Joel Edmark
Stockholm
|
Datasamordning
joel.edmark@iterio.se | 070 979 92 13
Maria Ekberg
Stockholm
|
Miljö
maria.ekberg@iterio.se | 070 979 92 09
Eva Emell
Stockholm
|
Miljö
eva.emell@iterio.se | 070 979 92 65
Jonas Forsman
Stockholm
|
Projektstöd
jonas.forsman@iterio.se | 070 979 92 72
Hans Fransson, Iterio
default 1
Hans Fransson
Göteborg
|
Projektstöd
hans.fransson@iterio.se | 070 979 92 36
Mikael Granbom, Iterio
default 1
Mikael Granbom
Göteborg
|
Projektstöd
mikael.granbom@iterio.se | 070 979 92 22
Marcus Hellblad, Iterio
default 1
Marcus Hellblad
Göteborg
|
Projektstöd
marcus.hellblad@iterio.se | 070 979 92 29
Krister Huynh
Stockholm
|
Datasamordning
krister.huynh@iterio.se | 070 979 92 83
Emma Irvall, Iterio
Emma Irvall
Göteborg
|
Datasamordning
emma.irvall@iterio.se | 070 979 92 23
Thomas Ivarsson
Stockholm
|
Datasamordning
thomas.ivarsson@iterio.se | 070 979 92 17
David Jansson
Stockholm
|
Geoteknik
david.jansson@iterio.se | 070 979 92 67
Nina Jörnryd
Göteborg
|
Datasamordning / Webbansvarig
nina.jornryd@iterio.se | 070 979 92 31
Christoffer Kindlund
default 1
Christoffer Kindlund
Göteborg
|
Projektstöd
christoffer.kindlund@iterio.se | 070 979 92 37
Eugenia Kristiansson, Iterio
Eugenia Kristiansson
Göteborg
|
Datasamordning
eugenia.kristiansson@iterio.se | 070 979 92 12
Tobias Kronholm
Göteborg
|
Datasamordning
tobias.kronholm@iterio.se | 070 979 92 24
Jon Lierud
Stockholm
|
Datasamordning
jon.lierud@iterio.se | 070 979 92 15
Mikael Lindell
Malmö
|
Datasamordning
mikael.lindell@iterio.se | 070 979 92 81
Ola Lindström, Iterio
Ola Lindström
Stockholm
|
Datasamordning
ola.lindstrom@iterio.se | 070 979 92 94
Linda Lundberg
Stockholm
|
Trafik
linda.lundberg@iterio.se | 070 979 92 14
Sara Lundegård
Stockholm
|
Geoteknik
sara.lundegard@iterio.se | 070 979 92 58
Lina Lundström
Stockholm
|
Miljö
lina.lundstrom@iterio.se | 070 979 92 69
Sofie Malm
Stockholm
|
Trafik
sofie.malm@iterio.se | 070 979 92 63
Malin Mannikoff
Göteborg
|
Projektstöd
malin.mannikoff@iterio.se | 070 979 92 30
Per Anders Nilsson, Iterio
default 1
Per-Anders Nilsson
Göteborg
|
Projektstöd
per-anders.nilsson@iterio.se | 070 979 92 35
Hanna Nordahl
Hanna Nordahl
Stockholm
|
Projektstöd
hanna.nordahl@iterio.se | 070 979 92 96
Rosa Nordström, Iterio
Rosa Nordström
Göteborg
|
Datasamordning
rosa.nordstrom@iterio.se | 070 979 92 27
Daniel Olausson
Stockholm
|
Datasamordning
daniel.olausson@iterio.se | 070 979 92 11
Per Persson
Per Persson
Stockholm
|
Geoteknik
per.persson@iterio.se | 070 979 92 xx
Johan Petersson
Stockholm
|
Trafik
johan.petersson@iterio.se | 070 979 92 57
Jevgenij Petoukhov, Iterio
Jevgenij Petoukhov
Stockholm
|
Trafik
jevgenij.petoukhov@iterio.se | 070 979 92 77
Andrew Pryke, Iterio
Andrew Pryke
Stockholm
|
Trafik
andrew.pryke@iterio.se | 070 979 92 66
Peter Reedtz, Iterio
Peter von Reedtz
Stockholm
|
Projektstöd
peter.von.reedtz@iterio.se | 070 979 92 90
Joel Salzer, Iterio
Joel Salzer
Stockholm
|
Miljö
joel.salzer@iterio.se | 070 979 92 68
Sanna Samuelsson
Sanna Samuelsson
Stockholm
|
Geoteknik
sanna.samuelsson@iterio.se | 070 979 92 91
Johan Sjögren, Iterio
Johan Sjögren
Göteborg
|
Datasamordning
johan.sjogren@iterio.se | 070 979 92 20
Caroline Stenholm
Stockholm
|
Datasamordning
caroline.stenholm@iterio.se | 070 979 92 71
Sofia Stolt, Iterio
Sofia Stolt
Stockholm
|
Trafik
sofia.stolt@iterio.se | 070 979 92 08
Arne Thylén
Göteborg
|
Datasamordning
arne.thylen@iterio.se | 070 979 92 25
Sara Trulsson
Sara Trulsson
Stockholm
|
Miljö
sara.trulsson@iterio.se | 070 979 92 95
Sinh Vi
Stockholm
|
Datasamordning
sinh.vi@iterio.se | 070 979 92 53
Johan Wedenlid
Stockholm
|
Projektstöd
johan.wedenlid@iterio.se | 070 979 92 16
Johanna Weibel
Stockholm
|
Projektstöd
johanna.weibel@iterio.se | 070 979 92 51
Lina Werneman
Stockholm
|
Miljö
lina.werneman@iterio.se | 070 979 92 64
Hanna Åkerberg
Stockholm
|
Projektstöd
hanna.akerberg@iterio.se | 070 979 92 97

Kontakt

Updated on 2017-05-29T13:37:09+00:00, by Iterio.